Polityka jakości w organizacji

Polityka jakości w organizacji pełni kilka funkcji. Najważniejsze to jej znaczenie dla zarządu organizacji. Jest ona podstawą do ustanowienia celów i zadań w realizowanych procesach oraz stanowi ramy do utrzymania i doskonalenia celów organizacji, wyrobów i usług.

Proste sposoby na uzyskanie niższej ceny najmu

Zastanawiasz się nad wynajmem samochodu, jednak chciałbyś w wypożyczalni uzyskać lepszą cenę? Niewielu klientów wie, że w Polsce każdemu przysługuje prawo do ustalania indywidualnej ceny towaru ze sprzedawcą. Prawo do dotyczy tak samo sklepów jak i wypożyczalni samochodów. Dziś mamy dla was kilka wskazówek dzięki którym będziecie w stanie uzyskać niższe ceny wynajmu samochodu: tak długoterminowego, jak krótkoterminowego.

Sprawdzeni producenci materiałów polerskich

Materiały polerskie wykorzystuje się w wielu różnych branżach od produkcji biżuterii po renowację mebli, czy karoserii samochodowej. Dostępny jest szeroki wybór tego typu materiałów, które produkowane z myślą o szeregu różnych zastosowań.

Firmy windykacyjne

Celem firm windykacyjnych jest dochodzenie roszczeń finansowych w imieniu ich klientów. Firmy takie powinny zapewniać kompleksową obsługę w zakresie windykacji należności, prowadzoną na zlecenie Wierzyciela.

Działania obejmują:

etap postępowania przedsądowego, w którym to prowadzone są negocjacje z dłużnikami
pozostałe działania operacyjne

Pomoc w problem z uzyskaniem odszkodowania za szkody komunikacyjne

Każdemu kierowcy przynajmniej raz w życiu przydarzyła się stłuczka. Jest to rzecz zupełnie naturalna, mogąca się przydarzyć każdemu, nawet najbardziej doświadczonemu posiadaczowi prawa jazdy. Sama stłuczka w zasadzie nie jest niczym strasznym, należy jednak pamiętać o spisaniu oświadczenia uczestników stłuczki, a także o wezwaniu policji.

Sklep z sercem

W dzisiejszych zabieganych czasach ciężko znaleźć czas nawet na krótką wizytę w sklepie. Sklep medyczny online może być rozwiązaniem tego problemu.

platformapacjenta.pl to profesjonalny sklep internetowy, oferuje bardzo szeroki asortyment. Naszym klientom proponujemy profesjonalne urządzenia i artykuły medyczne.

Płatności person-to-person

Nowym rodzajem transakcji internetowych, jaki pojawił się ostatnio, głównie w związku z rozwojem internetowych serwisów aukcyjnych, takich jak eBay, są usługi płatności person-to-person, czyli pomiędzy osobami prywatnymi. W tym przypadku nie można posłużyć się kartami płatniczymi ze względów oczywistych. Można wprawdzie pieniądze przesłać w sposób "klasyczny" np. pocztą, ale zajmuje to dużo czasu.

Informatyzacja banków (cz.5)

Bardziej skomplikowane tokeny wykorzystują tzw. metodę challenge-response, czyli "hasło-odzew". Na ekranie logowania serwer banku prezentuje nam losowy ciąg cyfr, który musimy wpisać na klawiaturce tokena. Token, korzystając z "zaszytego" w sobie tajnego klucza szyfrującego, przekształca wpisany ciąg cyfr na inny, który musimy przepisać z wyświetlacza tokena w odpowiednie pole na stronie WWW.

Informatyzacja banków (cz.4)

Tak czy inaczej jednak, bankowość internetowa w wydaniu oferowanym przez polskie banki nie stanowi w chwili obecnej interesującej oferty dla firm, wyłączywszy firmy bardzo małe, jedno- lub co najwyżej kilkuosobowe. Przy liczbie przelewów, jakie realizuje codziennie nawet średniej wielkości firma, sposób pracy z systemem bankowości internetowej, wymagający ręcznego wpisywania danych do przeglądarki WWW i akceptowania każdego przelewu z osobna, jest uciążliwy i nieefektywny, a w dużych firmach wręcz niewykonalny.

Informatyzacja banków (cz.3)

Dla osób samodzielnie opłacających składki na ZUS - np. prowadzących własną działalność gospodarczą - istotne jest, czy dany system oferuje opcję przelewów na ZUS. W wyniku "radosnej twórczości" autorów reformy ubezpieczeń społecznych przelewy te wykonuje się zupełnie inaczej, niż jakiekolwiek inne przelewy w polskim systemie bankowym - nie wszystkie systemy bankowości internetowej obsługują ten specyficzny typ przelewów.

Subskrybuj zawartość