Najlepsza drogeria

Wielu z amatorów przyjemnych zapachów staje zapewne przed dylematem Douglas, czy Sephora. Którą z tych dwóch drogerii wybrać, by zaopatrzyć się w swoje ulubione perfumy?
Sęk w tym, że tak naprawdę żadna z tych dwóch największych u nas drogerii nie różni się od siebie zasadniczo. Podobny asortyment, nieznaczne różnice cenowe, a nawet często podobnie urządzone salony, czy ich lokalizacja oraz target klientów sprawiają, że obie drogerie nie są w stanie zaskoczyć klientów tak, by związać go ze sobą na stałe.

A znacznie ciekawszą alternatywę przedstawia możliwość robienia zakupów w mniejszej, ale za to bardziej przyjaznej i przytulnej drogerii. Zwykle jest to tania drogeria, oferująca swoim klientom i klientkom wybór nie tylko towarów z najwyższej półki, ale i perfum zdecydowanie tańszych, dostępnych na każdą kieszeń.
A dzięki temu, piękny zapach i dbałość o siebie, nie muszą być wyłącznie domeną ludzi posiadających zasobne portfele, ale właściwie dla każdego.

Tania drogeria ma też i ten atut, iż jest przyjazna dla każdego. Bez kompleksów i wstydu, iż może się zostać uznanym za nachalnego intruza, można spokojnie porozglądać się po asortymencie, bez poczucia przymusu, iż nie kupując niczego, popełnia się wielkie przestępstwo.
Większość klientów z resztą małych drogerii, to sami swoi, dobrze znani sprzedawcom, którzy chętnie służą pomocą i radą swoim stałym klientom, rozpoznawanym już z odległości... A dzięki temu tania drogeria, to w rzeczywistości drogeria najcenniejsza, bo oferująca swoim klientom coś więcej, niż tylko zakupy.