Sklep z sercem

W dzisiejszych zabieganych czasach ciężko znaleźć czas nawet na krótką wizytę w sklepie. Sklep medyczny online może być rozwiązaniem tego problemu.

platformapacjenta.pl to profesjonalny sklep internetowy, oferuje bardzo szeroki asortyment. Naszym klientom proponujemy profesjonalne urządzenia i artykuły medyczne.

Dla naszych klientów mamy wiele korzystnych rozwiązań. Jeśli klient złoży zamówienie w naszym sklepie internetowym, to przesyłkę otrzyma w ciągu następnej doby. Korzystamy z usług sprawdzonych i rzetelnych firm kurierskich. Po drugie zatrudniamy tylko i wyłącznie kompetentnych i profesjonalnych konsultantów, którzy postarają się rozwiać każdą wątpliwość naszego klienta. Mogą to zrobić przez telefon, korzystając z poczty elektronicznej czy Live Chat.

Jeśli zamówienie będzie opiewało na kwotę powyżej 300 złotych, dostawa będzie darmowa na terenie całego kraju.
.
Zakupy z nami są bezpieczne. W przeciwieństwie do tradycyjnego, stacjonarnego sklepu, w sklepie internetowym nie można dotknąć i zmierzyć towaru.

Oferujemy trzy formy płatności, klient może wybrać tą, która będzie dla niego najdogodniejsza.
Za pobraniem. Klient przekazuje pieniądze do rąk pracownika firmy kurierskiej. Kartą płatniczą, za pomocą przelewu elektronicznego za pośrednictwem firmy PayU SA . Można tez dokonać bezpośredniego przelewu na konto naszego sklepu.

Mamy specjalną ofertę dla stowarzyszeń. Oferujemy im 3 % rabatu.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Zadowolenie naszych klientów leży nam głęboko na sercu.

Odwiedź sklep medyczny Platformapacjenta.pl